slide-shmuel-hanagid

לבנות, אחרת.

לבנות, אחרת.

כחברת נדל"ן בוטיק, חרתנו על דגלנו מוטו פשוט – שקיפות, אמינות, פשטות.
אנו מאמינים במקצועיות ומקצוענות ללא פשרות, תוך שילוב יחס אישי ואוזן קשבת ללקוחותינו, לסביבה.

לבנות, ביחד.

בכל שלב ושלב של הפרויקט אנו מקפידים לעצור, ולבחון ושלאול את עצמנו – אם אני הייתי הדייר איך אני הייתי רוצה לראות את הפרויקט, את הבניה, את התכנון הקפדני? איך אנחנו כחברה נוכל לצמצם אי-נוחות, חששות, חוסר ידע או הבנה בהליכים המתרחשים בכל שלב משלבי הפרויקט.
נאה דורש, נאה מקיים:

 

לבנות, בשבילכם.

 • נקנה לנציגות הבניין את הכלים להבין את ההליך מהתחלתו ועד סופו. נפרוש בפניכם את התקנות, החוקים הקשורים בתכנון הפרויקט, נבחן במשותף את מגבלות התכנון ודרישות הרשויות הרלוונטיות לפרויקט המשותף. יחד נתכנן את הבניין החדש.

 • נקצה איש קשר בשטח אשר יהיה זמין 24/7 וקשוב לכם, הדיירים. איש הקשר ירכז את הבעיות הטעונות טיפול ויוודא ביצוע מהיר ומוקפד לטיפול בכל בעיה אשר תצוץ במהלך חיי הפרויקט.

 • נעדכן בכל חודש על התקדמות שבוצעה בחודש שחלף, באופן רציף ובהתייחס לכל שלב – תכנון, הגשת בקשה להיתר, הליך הבניה, וסיומו.
 • נכין ונגיש לכל אחד ואחת מכן, מדריך התנהגות בשלבי הבניה. ההבדל הוא לפעמים בפרטים הקטנים.

 • המדריך יתייחס לצמצום חדירת אבק לדירותיכם, מה עושים במקרה של תקלת חשמל/מים/גז במהלך הבניה, וכל מידע אחר נדרש הכל במטרה לצמצם את אי הנוחות הנגרמת במהלך הבניה.

 • ניקיון בתקופות הבניה הינו אבן יסוד בהצלחת פרויקט משותף. אנו נקצה צוות ניקיון ייעודי שינקה את הרכוש הציבורי במהלך תקופת הבניה בדגש על סופי השבוע. הצוות הנ"ל אף ידאג לסייע לכם הדיירים לשמור על דירותיכם נקיות במהלך התקופות הקשות, גם בתוך הדירות (!) אחת לשבוע.

 • בפרויקט הריסה ובניה – תשכור החברה שירותים של מתווך מקומי אשר יאתר עבורכם דירות חלופיות לדירות הקיימות וילווה אתכם מרגע הודעת הפינוי ועד כניסתכם לדירה החלופית. כמו כן תדאג החברה להפנות אתכם למובילים מקצועיים ואמינים אשר ידאגו לארוז לכם את הדירה ולפרוק אותה בדירה החלופית, ובחזרה.

כי אחרי הכל, בשנים הקרובות כולנו משפחה אחת גדולה.

לבנות, ירוק*

כבכל מדירה מודרנית, גם בישראל גברה המודעות לבניה בסביבה ירוקה תוך שמירה על משאבי הטבע הקיימים . וכך גם בתחום הבנייה - בו נוצר תקן לבניה ירוקה. תקן הבניה הירוקה מטרתו לטפל בבעייתהזיהום


במסגרת פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספות, קיים קושי רב לעמוד באותה מגמה עולמית. שכן, הבניין הקיים – קיים – והאילוצים בשטח לעיתים מונעים הטמעת מערכות חדשות.

במסגרת תמ"א 38 הריסה ובניה מתחייבת החברה לעמוד בתקן הבניה הירוקה. בניין "ירוק" הוא תוצאה של תכנון המתמקד בהגברת יעילות הניצול של מקורות אנרגיה ומים תוך שימוש במרכיבים ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים. בנייה לפי תקן ירוק יכולה להוביל לירידת עלויות של תפעול ואחזקת בניין וליצירת סביבה בריאה יותר בעבור דיירי הבניין.

החברה דואגת לתכנן את הפרויקטים שלה באופן המשלב אלמנטים של בניה ירוקה:

 • מיחזור מים - אנו מתקינים מערכות איסוף וניקוז מים עודפים ממרזבים ומזגנים לשימוש חוזר בגינון באופן זה אנו חוסכים לדיירים מימון משותף מיותר של מים ובעיקר תורמים חלקנו וחלקכם למשק המים של מדינת ישראל.

 • שימוש בחומרים "ירוקים" - שימוש בחומרים בעלי תו תקן ירוק וחומרים ממיקור אחראי.

 • ניהול פסולת ביתית: בהתאם לדרישת הרשויות חדרי האשפה יכילו מיכלי איסוף אשפה תוך הפרדה בין חומרי מיחזור כגון נייר ופלסטיק ושאר האשפה ע"פ תקינות העירייה.

 • חניה לאופניים ועגלות - אנו מתקינים חדר אופניים או מתקן לתליית אופניים וכן מיקום מיוחד לעגלותילדים ותינוקות.